English
Džiugiai pranešame, jog 2017 m. kovo mėn. 1 d. Kauno menininkų namuose
buvo pristatytas pirmasis leidinys apie Kauno gatvės meną:

Kauno gatvės meno gidas

 

Tai yra 128 puslapiai pilni gatvės meno – 20 menininkų ir 40 svarbiausių kūrinių aprašymų, daugiau nei 100 nuotraukų kartu su  integruotu Kauno gatvės meno žemėlapiu – kūrinių adresais ir kitomis detalėmis. Leidinyje bus ne tik Kauno gatvės meno festivalio NYKOKA metu sukurti darbai – kartu jums pristatome ir nepriklausomų menininkų ar Kauno institucijų iniciatyvas (menininkai Morfai, Vytenis Jakas, KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto bei LRT redakcijos Kaune fasadai). Kiekvienas autorius bei meno kūrinys turi trumpą aprašymą, kuriame yra pateikiama kūrinių idėja ir kitos įdomios detalės tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis!

Leidinio parametrai: dydis – 190x240mm,  apimtis – 128psl., viršelis – minkštas, spauda – spalvota, kalba – lietuvių k. ir anglų k., tiražas – ribotas!

“Kauno gatvės meno gidą” galima įsigyti internetu bei ,,Humanito” knygynuose Kaune ir Vilniuje: “Tūkstantis ir viena naktis” - Vilniaus g. 11, Kaunas; ,,Akademinė knyga” – Universiteto g. 4, Vilnius; ,,Meno leidinių knygynas” – Dominikonų g. 5, Vilnius.

Leidinį užsisakę internetu per www.nykoka.lt, jį atsiimti galėsite sutartoje vietoje ir laiku Kaune arba gauti paštu Lietuvoje ar užsienyje.

Išparduota

 mokup1

Book / Brochure - B6 -  Mockup

Book / Brochure - B6 -  Mockup