English
Kauno gatvės meno festivalis NYKOKA kviečia kurti eskizus Šilainių el. transformatorinėms

 

 Kviečiame kartu pagyvinti aplinką pilkąjame Kauno rajone – Šilainiuose. Bendradarbiaujant su ,,Šilainiai Project” šiemet planuojame įgyvendinti porą elektros transformatorinių eskizų, tačiau veiklą tęsime ir kitąmet. Esame numatę 4 elektrines, kurioms reiktų idėjų – eskizų ir vizualizacijų, jų nuotraukos bei adresai kiek žemiau.

Eskizai bus vertinami atsižvelgiant į idėjos originalumą, estetiškumą, įgyvendinimo realumą. Pradedančiuosius gatvės menininkus kviečiame pažvelgti į šį pastatą kaip į vientisą objektą ir eskizuoti visoms 4 jo sienoms kartu, taip jį paverčiant  unikaliu rajono kūriniu. Būtų privalumas, jei kūrinys derėtų su aplinka, būtų  kontekstualus bei pozityvus.  Atrinktų eskizų įgyvendinimui suteiksime reikiamas priemones ir medžiagas. Priklausomai nuo autoriaus patirties ir gebėjimų bus svarstomas honoraro dydis.

Vizualizacijų laukiame iki š.m. rugpjūčio 20d. el. paštu labas@nykoka.lt., nurodant Šilainiams. Eskizai ir vizualizacijos gali būti viešinamos festivalio tinklapyje, soc. tinkle ,,Facebook”.  Tinkamiausi eskizai bus atrinkti iki rugsėjo 1d.

Kūrinių idėjas vertins Lietuvos Fotomeninikų sąjungos Kauno sk. Pirmininkas G. Česonis, tapytojas G. Vaičys, NYKOKA meno vadovas Tadas Šimkus, menininkė, projekto „Šilainiai Project“ kuratorė E.Šimkutė ir kt. Visi atrinkti eskizai turi galimybę būti įgyvendinti – jei eskizas ir netaps laimėtoju šiemet, jis gali būti įgyvendintas ir kitąmet.

Visas el. transformatorinių nuotraukas galima parsisiųsti čia.

1. El. transformatorinė esanti tarp gyvenamųjų namų Kuršių g. 30 ir Šarkuvos g. 27. Ši transformatorinė prieinama tik iš dviejų pusių, kurioms būtų galima eskizuoti.

Silainiai_elektrines_KONKURSAS_maz-205640

 

2. Tarp Rasytės g. 48 ir 46 gyvenamųjų daugiabučių esanti el. transformatorinė. Eskizuot reiktų visas 4 sienas.

Silainiai_elektrines_KONKURSAS_maz-215644

 

3. Tarp Rasytės g. 6 ir 18 gyvenamųjų daugiabučių esanti el. transformatorinė. Eskizuot reiktų visas 4 sienas.

20170626_213819

Rasytes 6 b

 

4. Tarp Rasytės g. 24 ir 22 gyvenamųjų daugiabučių esanti el. transformatorinė. Eskizuot reiktų visas 4 sienas.

Rasytes 24 a

 

5. Tarp gyvenamojo namo adresu Baltų pr. 125 ir Šv. Jono Pauliaus II gimnazijos pastato adresu Baltų pr. 123 esanti el. transformatorinė. Eskizuot reiktų visas 4 sienas.

Baltų 123-125